İletişim Formu

İnşaat Araçları için Vital Adblue (AUS 32)

Temiz dizel, ekonomik altyapımızı hareket ettirmenin ve dönüştürmenin arkasındaki nihai güçtür. Daha düşük emisyonlara gösterilen özen ve meşale taşıyıcısı Vital Adblue (Aus 32) olmasaydı bu mümkün olmazdı.

İnşaat sektörünün damarlarındaki kan

İnşaat sektöründeki iş makinelerinin çoğu hala dizeli tercih ediyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, dizel yakıtın hizmetine devam etmesi için sağlanan tüm olanaklar nedeniyle, hafriyat makineleri, bekolar, buldozerler, vinçler, finişerler, hafriyat makineleri, motorlu greyderler vb. araçlara sağladığı enerjinin yerini alacak başka bir alternatif henüz hazır değil.

Teknoloji, inşaat ekipmanı ekonomisine ultra düşük kükürtlü dizel yakıt, gelişmiş motor yanma süreci, daha düşük yakıt kullanımı ve hibridizasyon gibi çeşitli ilerlemeler getirmiş olsa da, sonuç olarak, arenanın rakipsiz gladyatörü, SCR (Seçici Katalitik) gibi emisyon kontrol teknolojisidir. Azaltma) ve SCR’nin kesici kılıcı AUS 32.

Dizel Ekonomisinin Beyaz Kan Hücreleri

Gün geçtikçe ekonomi, dizel motorlu sektörde daha çevreci seçeneklere ve daha çok kullanılan seçeneklere doğru ilerliyor, bu da daha önemli enerji verimliliği sağlıyor ve üretkenliği artırıyor. Vital Adblue, en son teknolojiyi kullanarak ve işe çok fazla enerji harcayarak fikirleri ele alarak her zaman EPA’nın (Çevre Koruma Ajansı) yeşil çabasının özel bir parçası olmaya çalışır.

Vital Adblue (AUS 32) aracılığıyla Yeşil İnşaat

ABD Enerji Bilgi İdaresi’ne göre, “dizel yakıtı diğer sıvı yakıtlardan daha fazla enerji yoğunluğuna sahiptir, bu nedenle hacim birimi başına daha fazla faydalı enerji sağlar.” Bu arada, Vital Adblue (AUS 32) gibi yüksek kaliteli bir dizel egzoz yakıtının Egzoz gazı devridaimi (EGR) sorununu nasıl farklı şekilde ele aldığını bilmek büyüleyici.

Çok basit!

Yüksek standartlı DEF sıvımız, temiz havayı dizel motorların yanma odalarına taşıyarak sorunsuz manevra kabiliyeti ve daha uzun motor ömrü sağlar.

İnşaat geminizin manevra kabiliyetini nasıl geliştirebiliriz?

Vital Adblue (AUS 32), yüksek düzeyde denetlenen koşullar altında yapılır. Ürünümüz egzoz sistemine eklendiği anda emisyonları anında dışarı atarak motorun sorunsuz ve verimli çalışmasının önünü açıyor.

Başka sorularınız veya önerileriniz varsa sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Ayrıca ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.