İletişim Formu

GTİP-HS no:3101.10.90.00.00

Yüksek Kaliteli Vital Adblue AUS 40

Genellikle “Marine DEF” olarak anılan AUS 40, genellikle su bazlı gemilerde kullanılanlar gibi yüksek yanmalı dizel motorlarda kullanılır. Bununla birlikte, bu daha yüksek üre (%40) ve su (%60) konsantrasyonu, birçok kara ve lokomotif tabanlı uygulamada artan bir kullanım bulmaktadır.

Sulu üre solüsyonu AUS 40, bir teknenin veya dizel motorun egzoz sisteminden kaynaklanan nitrojen oksit emisyonlarını azaltır. Solüsyon, seçici indirgeme katalizöründen önce dizel motor egzoz sistemine enjekte edilir ve solüsyonun nitrojen oksit gazları ile etkileşimi sonucunda emisyonlar su buharı ve nitrojene dönüşür.

Paketleme ve Satış Seçenekleri

Vital Adblue AUS 40, bir dizi paketleme ve teslim seçeneği sunar.

Tedariklere ek olarak, müşteriye depolama tanklarında kalan DEF’in saflığını koruma ve düzenleme konusunda da yardımcı oluyoruz.

Kalite kontrol

Vital Adblue AUS 40, katı ISO 22241, AUS 32 ve DIN 70070 standartlarına göre üretilmiştir. Bu standartlar, uygun üretim, test ve taşıma prosedürlerini sağlar

İzleme

Ücretsiz depo izleme sağlıyoruz, böylece dizel egzoz sıvılarınız bir daha asla bitmeyecek.

AUS 40 Üretim Avantajları :

Vital Adblue AUS 40 ‘ta, saf deiyonize suyla seyreltilmiş yüksek kaliteli, endüstriyel sınıf üre kullandığımız yüksek saflıkta dizel egzoz sıvıları sunarak federal ve eyalet çevre düzenlemelerine uygunluğu koruyoruz.

Kaliforniya’da API sertifikalı bir DEF üreticisi olarak, %40 Def Ürünü, deniz dizel egzoz sıvısı (AUS 40) ve %50 sulu çözelti sağlayabiliriz.

Vital Adblue AUS 40 üretimi, yatırımınızın güvence altına alınmasını sağlamak için bir dizi sıcaklık kontrollü DEF depolama çözümü sunar. ve kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınızı karşılayın