İletişim Formu

Deniz Taşımacılığı, Sulu Üre Çözeltisi 40'a (Vital Adblue AUS 40)
Her zamankinden Daha Fazla İhtiyaç Duyuyor

Küresel tedarik zinciri ağırlıklı olarak deniz taşımacılığı gemilerinde çalışıyor, bu da dünya genelindeki geniş seyahatler nedeniyle yoğun egzoz emisyonları anlamına geliyor. Denizcilik endüstrisinin karşılaması gereken birincil ve sürekli faktör, ABD Çevre Koruma Ajansı (EPA) gibi önemli kurumların düzenlemelerine uymak olsa da, bu değerli çevresel girişim, denizcilik endüstrisi için kılık değiştirmiş bir lütuf haline geldi.

Marine DEF ve Deniz Dizel Motorlarındaki Uygulaması

Genel olarak, dizel motorlardan çıkan NOx emisyonlarının miktarını azaltmak için, herhangi bir dizel motorlu gemi bir SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) sistemi ve DEF (dizel egzoz sıvısı) ile doldurulmuş ayrı bir hazne ile donatılmıştır.

AUS, yüksek saflıkta sentetik üre ve deiyonize sudan oluşan %32,5 dikkatle karıştırılmış çözeltiden oluşan sulu, toksik olmayan, renksiz, kokusuz ve yanıcı olmayan bir sıvıdır; deniz DEF durumunda üre miktarı artırılır. %40 (Vital Adblue AUS 40).

Egzoz emisyonu motordan boru hattına geçtiğinde, üre çözeltisi gaz akışı üzerine püskürtülür ve ardından diğer toksik olmayan maddelere dönüşen SCR sistemine aktarılır; nitrojen ve su. Bu süreçte saflık önemlidir.

Üretilen üründeki herhangi bir miktarda saf olmayan madde ile, SCR sistemindeki parçacık birikimi, seçici katalitik indirgeme aparatında maliyetli hasara neden olabilir. Bu nedenle, güvenilir bir marka seçmeniz şiddetle tavsiye edilir. Ek olarak, üre reaktifinin kalitesi ve türü, bir SCR sistemi için en yüksek performans seviyesini belirler.

Deniz emisyon düzenleyicileri tarafından zorunlu kılınan katı kurallar, tüm deniz taşımacılığı araçlarını, deniz dizel motorlarının zararlı emisyonlarını azaltmanın yanı sıra, doğamızı temiz tutmaya, kötü uygulamalar ve belirli makinelerin zamanla bozulmasından kaynaklanan kaçınılmaz maliyetli çabaları en aza indirmeye teşvik eder.

BİZİM Katkımız ve Rolümüz

Deniz motorları ekonomiyi dünyanın bir yerinden başka bir yerine taşırken, dizel motorlu deniz dişlilerinin daha çevre dostu ve daha sürdürülebilir çalışmasına yardımcı olarak katkıda bulunuyoruz.

İksir bileşimimiz Vital Adblue AUS 40‘ın her damlasıyla ve temizlik getirerek, sevgimiz ve tutkumuz dünya çapında seyahat ediyor.

Bize Ulaşın

DEF sıvısının tehlikesiz olmasına rağmen, denizde DEF’in nakliyesi, taşınması ve depolanması katı kurallara göre yapılır çünkü EPA, yakıt ve yakıt katkı maddelerinin veya bunlarla ilişkili herhangi bir maddenin deniz yoluyla taşınması konusunda iddialıdır. Bu nedenle, sıvı katkı maddelerinin, bizim durumumuzda olduğu gibi, sulu üre solüsyonu 40’ın deniz yolları yoluyla uygun yönetimi, onu kullanan herkesin tereddüt etmeden ve ihmal etmeden ilgilenmesi gereken özel yönergeler gerektirir.

Deniz nakliyecileri, uzun ömürlülüğü ve homojenliği korumak ve ürünlerin herhangi bir dış kaynaktan gelen her türlü kirletici madde girişine karşı korunmasını sağlamak için depolamaya, sıcaklık aralığına ve muhafazaya son derece dikkat etmelidir.

Her şeyden önce, bu güvenlik uygulamaları, VITAL ADBLUE’de her zaman çevremize ve müşterilerimize karşı felsefemiz ve görevimiz olan çevresel bütünlüğü ve ürün kalitesini garanti eder. Bu konuda herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen çekinmeyin ve alan uzmanlarımızla iletişime geçin. Bu yolculuğa katılmanıza yardımcı oluyoruz.

Lütfen bizimle iletişime geçin! Sizi daha yakından tanımamıza ve minnettarlığımızı paylaşmamıza izin verin! Daha iyi bir gelecek için daha fazla adım atın.