İletişim Formu

SAF SU KULLANIM ALANLARI

Ürettiğiniz ürünler sıvıysa ve işletmenizi kaliteye taşımak istiyorsanız imalatınız için saf su kullanmanız gerekebilir. Sizlere sağladığımız yüksek derecede saf su ile üretim yaptığınız sektörde saf su ile daha kaliteli ürünler ortaya koyabileceksiniz.

Saf sular düşük iletkenliğe sahip, içeriği temiz ve sadece hidrojen ve oksijen içeren sulardır. Bu sular özel ayırma işlemleri ile içerisindeki mineral ve tuzlardan ayrıldıktan sonra bidonlara doldurulup kullanıma hazır hale gelmektedir. İstenilen durumlarda tankerler aracılığıyla iletimi sağlanır. Bizden talep ettiğiniz miktardaki saf suyu sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

İmalat için kullanılan saf sular, ürün kalitenizi etkilemektedir. Ayrıca iletim esnasında oluşabilecek aksaklıklar ise işinizin ertelenmesine sebep olmaktadır. Bunun farkında olarak sizlere suyu en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Ayrıca saf suyumuzun kalitesi ile sizlere de yüksek kaliteli ürünler sunmanız konusunda destek olmaktayız.

İşletmeniz ne kadar büyükse saf su ihtiyacınızla o kadar fazla olacaktır. İstenilen miktarda saf suyu uygun fiyat ve yüksek kalite ile elde etmek isteyeceksiniz. Fiyat ve kalite dengesi sadece su sektörü için değil bütün sektörler için talep edilen bir durumdur. Sizlere yüksek kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlara sunuyor; istediğiniz miktardaki saf suyu geniş tanker filomuz ile ayağınıza getiriyoruz. Talep etmeniz durumunda 1000 litre IBC depoda su da alabilirsiniz. imalatınız için saf su ne kadar önemli ise bizler içinde sizin işinizi en rahat şekilde yapmanız önemli.

Akülerin büyük bir çoğunluğu akü suyu adı verilen saf sularla çalışmaktadır. Forkliftler kullandıkları akülerin dışında mekanik sistemleri için de özel bir forklift suyu ihtiyacına sahiptir. Bu su tamamen saf olmalıdır. Bunun nedeni mekanik sistemlerin sağlıklı çalışması ve zarar görmemesi için iletkenliği az olan su kullanılması gerekliliğidir. Şebeke suları içerisindeki onlarca madde ve elementler sebebiyle yüksek iletkenliğe sahiptir; saf suların içerisinde herhangi bir madde olmadığı için düşük iletkenlik sağlamaktadır.

Akülerde şebeke suyu kullanılması ciddi zararlar doğurmaktadır. Zaman içerisinde akü içerisinde yabancı madde birikmesi bunun en büyük kanıtıdır. Saflaştırılmamış su kullanılan aküler verimsiz çalışmakta ve ömrünü kısa bir süre içerisinde tüketmektedir. Aynı sistem su ile forkliftler içinde geçerlidir. Forklifler içerisinde su üzerine kurulu özel sistem aracılığıyla ağır yükleri taşımada kullanılır. Bu sistemin ana malzemesini oluşturan forklift suyu bu sebeple kesinlikle saf su içermelidir. Aksi taktirde akülerle aynı kaderi paylaşabilirler; kısa ömür ve verimsiz çalışma. Maddi boyutları da göz önüne alındığı zaman forkliftinizin bozulması sadece işleriniz aksamasına değil, yeni bir forklift almanıza veya tamir masrafına da neden olacaktır.

Sağlıklı ve güvenli bir çalışmalı ortamı sağlamak, size zamandan tasarruf ettirmek için suları saflaştırıp forklift suyu haline getirmekteyiz. Ne kadar çok aracınız olursa olsun, filomuz ve geniş üretim bandımız sayesinde araçlarınıza gereken miktarda saf suyu hızlı ve yüksek kaliteli bir şekilde eline ulaştırmaktayız.

Araçlarda benzin, mazot, LPG gibi ürünler kullanılırken bunun yanında bazı bölümlerde de farklı sıvı malzemeler kullanılmaktadır. Akü suyu kullanılan bu malzemelerden biridir. Bu malzeme akünün içerisinde bulunur ve akünün çalışmasını sağlamaktadır. Su seviyesinde kullanıma bağlı olarak azalma olabilmektedir. Sürekli kontroller yapılar su seviyesi kontrol edilmelidir. Aksi taktirde bu suyu kendiniz doldurmanız gerekebilmektedir.

Akü suyu takviyesinde saf su kullanılmaktadır. Saf suyu akünü içerisine döktükten sonra akü kapakları kapatılır ve akünüz tekrardan çalışır vaziyete gelir. Bu işlemler esnasında dikkat etmeniz gerek en önemli nokta suyun elinize temas etmemesidir. Elinizle temas durumda çok canınız yanacak ve elinizde iyileşmesi zor yanıklar meydana gelecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için uzman kişiler tarafından bu işlemin yapılmasını tavsiye ederiz. Mecbur kalmanız durumunda ise dikkatli bir şekilde, gerekli önlemleri alarak su takviyesi yapabilirsiniz. Tekrardan hatırlatmam gerekirse; kullanılan su saf olmak zorundadır.

Akü içerisindeki su tamamen asidik yapıdadır. Akünün çalışması ile beraber bu yapıda oluşan reaksiyonlar sonucu köpürmeler olacaktır. Bu köpürmeler sayesinde akünün çalışmasına destek verilmektedir. Saf su kullanımı oluşacak bu reaksiyonlar esnasında akünüzün dibinde yabancı maddelerin oluşmasını önlemek için yapılmaktadır. Günlük yaşamadan farklı olarak kullandığımız saf sularda mineraller, koruyucular gibi etmenler bulunmamaktadır. Bu da akü ömrünün uzun olmasını sağlayacaktır. Ayrıca araç içerisinde aküden beslenen diğer ekipmanlarında doğru bir şekilde çalışmasındaki en önemli ayrıntıdır.

Akü suyu kalitesi ve saflık diğeri bu sebeple önemlidir. Su ne kadar saf olursa sizler için o kadar yararlı olacaktır. Saf suyu mutlaka size güven veren ve onaylı firmalardan temin etmeniz gerekmektedir.

Günlük yaşantımızda saf suları sıkça kullandığımız yerlerden biri de motorlu taşıtlardır. Araçların uzun ömürlü olması ve verimli çalışması için araç bakımında saf su kullanılması gerekmektedir. Şebeke suları araçların bazı bölgelerinde kireçlenme, tıkanma yapmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda kesin bir şekilde fark edilir ve aracınızın bazı parçaları verimsiz çalışmaya başlar. Özellikle aküler bu konuda oldukça hassas olana araç elemanlarıdır.

Araçların radyatörlerinde, akülerinde, cam temizlemede saf su kullanılması gerekmektedir. Akünüzün sorunsuz çalışması kullanılacak olan suyun kalitesine bağlıdır. Ayrıca cam temizle esnasında saf su dışında farklı malzemeler tercih edildiğinde camlarda leke kalmaları veya gözle görünmeyen çizilmeler olmaktadır. Saf suyun içeriğinin sadece hidrojen ve oksijenden oluşması ona doğal bir yumuşaklık kazandırmaktadır. Bu sayede camlarınız çizilmez ve diğer ürünlere oranla daha iyi bir temizlik performansı sağlamaktadır.

Araçların bakımı esnasında saf su gerektiren noktalarda şebeke suyu kullanılması oldukça yaygınlaşmış bir hatadır. Şebeke suları içerisindeki kimyasallar ve araçların en büyük düşmanı olan kireç nedeniyle tıkanmalara yol açmaktadır. Şebeke suyu kullanımı sonucunda sizlere ciddi boyutlarda maddi zararlar çıkabilmektedir. Bunu sebebini şöyle açıklayabiliriz; araçlar çalıştıkları süre zarfında sürekli su tüketirler. Araçların içerisindeki su miktarı azaldıkça ortaya sudan arta kalan tortular çıkmaktadır. Tortular zaman içerisinde birikir ve araç parçalarına zarar vermeye başlar. Zarar gören araca parçaları bir hastalık gibi diğer araç parçalarının da olumsuz etkilenmesine sebep olmaktadır. Bunlar göz önüne alındığında araç bakımında saf su kesin bir şekilde tercih edilmelidir.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise suyun ne kadar saf olduğudur. Suyu saflaştırma işlemleri özel yöntemler ve makinelerle yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken ise suyun koyulacağı bidonun suya bir mikroorganizma katmaması gerektiği ve suyun dolum esnasında saflığını kaybetmemesidir. Su saflığını kaybederse şebeke suyundan pek de farkı kalmayacaktır. İşini profesyonel olarak yapan firmalarla çalışmanız size bu konuda avantaj sağlayacaktır.

Bizimle iletişime geçerek aracınızın ihtiyaç duyduğu saf su miktarını belirtebilirsiniz; biz de sizin için gereken saf su miktarını bidonlarla gönderebiliriz. Eğer dilerseniz kendi aracınızla da gelip saf suyu bizden alabilirsiniz. saf suyu elde ederken yıllardan gelen tecrübemiz ve son teknoloji makinelerimizden faydalanarak suyun size %100 saf bir şekilde gelmesini sağlanmaktayız. Kullandığımız bidonlar veya nakil esnasında kullandığımız tankerler tamamen suyun saflığını korumak üzere özel olarak tasarlanmaktadır. Araç bakımında saf su kullanımını önerdiğimiz gibi bu yolda sizlere saf suyu en yüksek kalitede sağlamaktayız.

Özel tasarım parçalarda kullanılan kesme yöntemlerinde biri olan tel erezyon işlemlerinde ortaya çılacak yüksek ısı üretilen parçaya zarar verebileceği bibi kullanılan tele de zarar vermektedir. Bu istemeyen durumun önüne geçilmesi için tel erezyon suyu olarak saf su kullanılmaktadır. Burada saf suyun kullanılmasının en büyük sebebi içerisinde farklı maddeler ve kimyasallar bulundurmadığımdan dolayı üretilen ürünlerde leke bırakmayacak olmasıdır.

Sular yüksek ısıya maruz kaldıklarında buharlaşırlar ve arkalarında birtakım malzemeler bırakırlar. Farklı mineraller, kireçler bunun en büyük örneklerinden biridir. Tel erezyon işlemleri sırasında üretilen ürün, kullanılan malzemeye bağlı olduğu kadar üretim esnasında ne kadar titizlik sergilendiğine de bağlıdır. Üretim esnasında soğutma işlemi için kullanılan tel erezyon suyu için temizlik bu sebeple önemlidir; kullanılacak en temiz su saf sudur.

Günlük yaşamda kullandığımız şebeke suyunun işlemlere tutularak minerallerden ve içerisindeki diğer elementlerde ayrılmasına saflaştırılma denilmektedir. Saflaştırılan su bidonlara veya tankerlere koyularak siparişe hazır hale getirilir. Bu işlemler esnasında suyun saflığı koruması için çok büyük bir profesyonellik beklenir.  Uzun süreli havayla temasta bile su saflığını yitirebilir. Suyun en savunmasız hali olan saf su bu nedenle gerekli önlemler eşliğinde üretildiği gibi gerektiği şekilde de muhafaza edilmelidir.

İşletmenizde kullanacağınız tel erezyon suyu saflık oranı yüksek olan bir su olmalıdır. Saf suyu bizden temin ettiğiniz zaman istediğiniz miktarda bidonlarla veya depolarla sizlere ulaşımını sağlamaktayız. İşletmenizin ihtiyacını karşılayabilecek alt yapıya ve servis ağına sahibiz. Suyu tamamen saf bir şekilde sizlere temiz ediyoruz. Bidonla siparişlerinizde kullandığımız özel bidon malzemeleri ile suyun bozulmasını engelliyor; tankerlerde ise özel tanker içi malzemelerle saf suyu korumayı başarılı bir şekilde sağlıyoruz.

Son zamanların isteyen tüy tedavisinde en sık kullanılan yöntemlerinden biri olan lazer epilasyon ile onlarca insan istenmeyen tüylerinden kurtulmuştur. Direkt olarak deri altına uygulanan bu yöntemde, derinin zarar görmemesi için lazer epilasyon suyu dikkatli bir şekilde firmalar tarafından seçilmelidir.

Lazer epilasyon çok faydalı bir uygulama olduğu gibi yanlış kullanımlarda da ciddi zararlara yol açabilmektedir. Epilasyon aletlerinin en yüksek verimlilikle çalışması için içerisinde saf su kullanılmaktadır. Bu sayede derinizin zarar görmesinin önüne geçilmiş olmaktadır. Tabi ki burada suyun ne kadar saf olduğu ve ne kadar kaliteli olduğu da düşünülmelidir. Su ne kadar saf olursa alacağınız verimlik de o kadar yüksek olacaktır.

Saf sular içerisinde mineral, kireç, katkı maddeleri içermeyen sulardır. Bu sayede kullanım esnasında yabancı maddelerden uzak durulmayı sağlar. İçilmesi tehlikeli olsa da teknoloji eşliğinde kullanımı adeta bir mucizedir. Saf su kullanımı son derece hassasiyet gerektirmektedir. Gerekli hassasiyet gösterilmediği taktirde olumsuz etkiler ortaya çıkabilir.

Ürünlerin tedarik süresi önemlidir. Bizden aldığınız ürünleri tam vaktinde kargo ederek gerekli süre içerisinde elinize ulaşmasını sağlamaktayız. Saf su konusunda ne kadar iddialıysak, iletim konusunda da o kadar iddialıyız.

İhtiyacınıza göre 30 veya 60 litrelik olarak lazer epilasyon suyu gönderimi sağlamaktayız. Adresinize kadar teslim ediyor ve kalite garantisi veriyoruz. Siz müşterilerinizin sağlığını mutlaka düşünüyorsunuzdur; biz de sizleri müşterilerinize mahcup etmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Son zamanlarda tasarlanan özel makineler yardımıyla her türlü sert madde yüksek tazyikle kesilmeye başlanmıştır. Su jeti ve CNC tezgahlar için saf su kullanımı oldukça sıklaşmıştır. Saf suyun yumuşak yapısı ve temiz olmasında dolayı iz bırakmayan yapısı, sektörde saf suyun tercih edilme sebebidir. Kesim makinesinde kullanılacak olan saf su, makinenizin ömrünü uzatacak ve daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Saf su dışında kullanılan şebeke suları makine içerisinde tortu bıraktığı gibi makinenin ağzını da zaman içinde yıpratarak genişletmektedir. İlerleyen zaman içerisinde makinin kesim gücünde azalma olacak, üretim esnasında daha fazla zaman harcayarak az üretim yapmaya başlayacaksınız. Su jeti ve CNC tezgahlar yüksek maliyetli makineler olması sebebiyle makinenizin zarar görmesi sizlere fazladan maliyet anlamına gelecektir. Elbette bu istemeyen bir durumdur. Bu durumun önüne geçmek sizin elinizdedir. Su jeti ve CNC tezgahlar için saf su kullanılması önerilen en düşük maliyetli ve sağlıklı malzemedir. Bu noktada bize düşen ise sizlere yüksek kalite saf su sağlamaktır.

Kullanılan saf suyun saflık derecesi ve sizlerin eline ulaşma süresi önemlidir. Alt yapısı oldukça kuvvetli filomuzla ihtiyaç duyduğunuz saf suyu sizlere en kısa zaman içerisinde ulaştırıyoruz. Su jeti ve CNC tezgahlar için saf su ne kadar önemliyse, saf suyun elinize geçme hızı da o kadar önemlidir. Sularımız tamamen saf olup doldurma ve taşıma işlemleri arasında asla bozulmaya uğramamaktadır.

Kaplama tesisleri ve kapalı devre suları kesinlikle saf su kullanılması gereken sistemlerdir. Kaplama esnasında kullanılan su içerisinde çözünmüş minerallerin olmaması gerekmektedir. Saf su kullanılmadığı taktirde kaplamanın kalitesizliği sorunu ile yüzleşmek zorunda kalacak ve müşteri memnuniyetinizden olacaksınız. Ayrıca soğutma sistemlerinde de iletkenliği dolayısıyla saf su kullanılmaktadır. Zaman içerisinde suyun azalması gibi bir durum ile karşı karşıya kalmak olası bir durumdur. Yine bu durum esnasında saf su takviyesi ile problemi rahatça çözebilirsiniz. Ayrıca kapalı devre soğutma sistemleri içerisinde kullanılacak suyun, sisteme zarar vermemesi için de saf su tercih edilmektedir.

Kaplama tesisleri çok fazla saf su tüketmektedir. Kaplama tesisleri ve kapalı devre suları için kullanacağınız yüksek kalite ve istediğiniz miktarda saf suyu temin etmenizi sağlamaktayız. Güçlü ve her isteği karışılabilecek tanker ve üretim birimlerimiz bulunmaktadır. Bu birimlerimiz sayesinde bugünlerde saf su denildiği zaman akla gelen ilk firma olmaktayız. Sadece saf su satış hizmeti yapmıyor, ayrıca bize ulaşarak saf su ile ilgili sorunlarınıza ortak çözümler üretiyoruz. Sizlerin daha verimli çalışmasını sağlamak ve gerektiği koşullarda sizlere destek olmak için her zaman yanınızdayız.

Tesislerinizde kullanacağınız saf su sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Kaplama tesisleri ve kapalı devre suları kalitesi doğrudan ürün kalitenizi ve hizmet kalitenizi hissedilir şekilde arttıracaktır. Bu sayede müşterileriniz sizden mutlu ayrılacak ve daha sonraki çalışmalarında da sizleri seçmesi için bir araç olacaktır.

Saf sular sanayi dışında evlerimizde ve iş yerlerimizde de kullanılmaktadır. Kendi alanlarımızın vazgeçilmez güzelliği olan akvaryumlar için zaman zaman saf su takviyesi gerekmektedir. Akvaryumumuzun içindeki canlılara değer veriyoruz; bu yüzden akvaryum için saf su kullanıyoruz. Peki saf suya neden ihtiyacımız var, ne gibi durumlarda kullanmalıyız?

Akvaryumun içerisinde bulunan su zaman içerisinde kirlenmeye başlar ve su değiştirmek durumunda kalırız. Su değişim esnasında akvaryum suyu içerisindeki tuzlar ve mineraller dengesiz bir oran içerisine girmektedir. Bu durum genel olarak fazla mineral içeren sular haline geldiği için akvaryum canlıları için tehlikeli bir durum oluşturmaktadır. Bu süreç içerisinde akvaryuma saf su ekleyerek problemi çözebiliriz.

Saf sular içerisinde herhangi bir organizma, tuz ve mineral bulundurmayan sulardır. Günlük yaşantımızda saf suya en yakın olarak yağmur sularını gösterebilir; ancak yağmur suları da tam olarak saf su sayılmaz. Saf suyu elde edebilmek için farklı işlemler ve uygun bir ortam gereklidir. İşlemler yapılırken önemli bir nokta ise suya havanın temas etmemesidir. Hava ile temas durumunda su saflığını kaybedebilir ve bu da akvaryum canlılarınız için ayarladığınız dengenin bozulmasına yol açabilir.

Tabi ki akvaryumların boyutları farklılık göstermektedir. Büyük akvaryum balıklarını seviyorsanız ve büyük bir akvaryuma sahipseniz ihtiyaç duyacağınız saf su, küçük bir akvaryuma sahip birine göre daha fazla olacaktır. Bu suyu nasıl temin edebilirsiniz? Temin ettiğiniz saf su yeteri kadar saf ve kaliteli mi?

Ürettiğimiz ürünlerin tamamı sağlıklı ortamlarda, tamamen saflaştırılarak üretilmektedir. pH değeri net olarak 7 olan sular, saf su kullanım alanları için en ideal sulardır. Biz bu kalitenin bilincinde bir şekilde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bize ulaşarak veya firmamızı ziyaret ederek istediğiniz miktarda saf suyu alabilirsiniz. Akvaryum için saf suyu bizden temin edebileceğiniz gibi diğer tüm saf su ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahibiz. Bu sebeple saf su denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan biriyiz.

Güneşten aldıkları enerjiyi depolayarak kullanılmasına olanak sağlayan sistemlere güneş paneli denilmektedir. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşmasından dolayı güneş panelleri için saf su ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyacı karşılamak alacağınız verimi arttıracak ve güneş panelinizin ömrünü uzatacaktır.

Güneş panelleri yenilenebilir bir enerji kaynağı olması ve oldukça ucuz bir enerji sağlamasından dolayı son zamanlarda oldukça sık rastlanan enerji üretim birimlerinden biridir. Güneşten alınan ısı enerjisi burada aküler yardımıyla depolanmaktadır. Depolama noktasında devreye saf sular girmektedir. Saf sular akülerle doğrudan bağlantılı malzemelerden biridir. Güneş panelleri için bu kadar önemli olan saf suların yüksek kalitede olması gerekmektedir. Tam olarak saflaştırılmamış veya bozulmuş sular, güneş panellerine ciddi zararlar verebilir ve verimsiz çalışmasına sebep olabilir.

Tıpkı araçlarımızın akülerinde olduğu gibi güneş panellerinde kullanılan akülerde saf suya ihtiyaç duyarlar. Duyulan bu ihtiyacın miktarı akünüzün ve güneş panelinizin boyuyla doğru orantılıdır. Güneş paneliniz ne kadar büyükse akünüzde aynı oranda büyüyecek; bu size daha fazla enerji depolama sağlayacağı gibi daha çok saf su ihtiyacınız da olacaktır. Peki bu ihtiyacı nasıl karşılarsınız?

Büyüklükleri ne olursa olsun istediğiniz miktarda Güneş panelleri için saf su teminini bizden sağlayabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda 1 litrelik, 30 litrelik, 60 litrelik bidonlarla veya büyük tankerlerle taşıma işlemi yapmaktayız. Eğer arzu ederseniz kendi aracınızla da gelip bizden saf su temin edebilirsiniz. Eğer varsa istenilen su depolarınıza doldurulabilmektedir.

Ürünlerimiz steril ortamlarda tamamen saflaştırılmış sulardan oluşmaktadır. Bu suları saflaştırırken sizlerin maddi zararlara girmemesini önlemek amacıyla titiz çalışmaktayız. Ürettiğimiz saf su sayesinde Ankara’da önde gelen bir firmayız. Ürettiğimiz Güneş panelleri için saf su sağlıklı bir kullanım garantisi içerisindedir.

Organik tarımın vazgeçilmez uygulamalarından olan gübre ile destek hemen hemen her tarım ürününün üretiminde kullanılması mümkün bir uygulamadır. Gübre sektörünün gelişmesiyle beraber farklı gübre modelleri de ortaya çıkmıştır. Büyük baş hayvanlardan elde edilen gübrelerin yanı sıra solucan gübresi üretimi son derece popüler bir hale gelmiştir.

Solucan gübresi üretimi esnasında kullanılacak suyun kalitesi doğrudan ortaya çıkacak gübrenin kalitesini etkilemektedir. Kullandığınız su ne kadar saf olursa gübrelerden de alacağınız verim o kadar artacaktır. Solucan gübresi üretimi esnasında saf su kullanmak, gübreye verebileceğiniz en yüksek kalitedir.

Kendi çiftliğini veya bahçeniz için solucan gübresi üretiyor olabileceğiniz gibi bunu bir ticaret dönüştürmekte mümkündür. Bazen evlerinizde süs bitkileri için de solucan gübresi ile destek sizlere yara sağlayacaktır. Küçük sermaye ile yapılabilecek bu girişime olumlu bakıyorsanız öncelikle bir su tankına ihtiyacınız olacaktır. Bu su tankı sayesinde solucanlara saf su temin edebilecek ve yüksek verim alabileceksiniz. Tamamen organik olan solucan gübreleri için organik su ihtiyacınız vardır.

Kendi bahçeniz için kullanacağız solucan gübrelerinin kalitesini kendiniz tasdik etmek isteyebilirsiniz. Büyük bir çiftlik sahibiyseniz ve meyve sebze ticareti yapıyorsanız mutlaka gübre için bir bütçe ayırma durumundasınız. Solucan gübresini kendiniz ürettiğiniz zaman kısa bir süre içerisinde gübrenin size olan maliyeti düşecek ve üstelik ürünlerin de kalitesinde bir artış olacaktır.

Solucan gübresi üretiminde saf suyun yeri

Solucan gübresi dediğimiz alında solucanların dışkısıdır. Kaliteli bir gübre, solucanın midesinde tamamen sindirilmiş besinlerden oluşmaktadır. Solucanların sindirimi gereği saf su en rahat sindirilebilir ürünlerden biridir ve solucan mamalarını desteklemektedir. Solucanın sindirim siteminde yüksek oranda çözünmeyi sağlamak için solucan gübresi üretimi esnasında saf su kullanılmalıdır.

Gübre üretimi için fazlaca saf su gerekebilmektedir. Bu saf suyu sürekli taşımak bir problem olacağı için tankerlerimizle saf suyu sizlere sağlıklı bir şekilde ulaştırıyoruz. İsteğinize bağlı olarak 1000 litreden düşük saf su transferleri için kamyonet filomuzda hazır bir şekilde beklemektedir. Solucan gübresi üretimi aracılığıyla onlarca müşterimize saf su sağlıyoruz. Ortaya çıkan ürünlerde kaliteyi kendiniz de göreceksiniz.

 

Otoklav işlemi, ileri teknoloji ve mühendislikten faydalanarak hazırlanan cihazlarda yapılan sterilizasyon işlemidir. Bu işlemde kullanılacak otoklav suyu tamamen buharlaştırılır ve temizleme işlemi buhar sayesinde olmaktadır. Yüksek sıcaklık altında mikroplar yaşayamaz ve sağlıklı bir temizleme gerçekleştirilir. Bu sistem özellikle hastanede kullanılan malzemelerde yapılmaktadır. Bazı kişisel bakım merkezlerinde, ortak kullanılan ve mikrop barındırma kapasitesi yüksek olan aletlerde sıkça kullanılan bir yöntemdir.

Yapılan sterilizasyon işlemi esnasında, temizliğin verimli olması doğrudan kullanılan otoklav cihazının ve otoklav suyu kalitesine bağlıdır. Saf su dışında farklı sular kullanımı zaman içerisinde cihaz içinde katılaşan kirlere sebep olmaktadır. Oluşan bu kirler temizliği engellediği gibi aletlerin daha çok kirlenmesine sebep olabilmektedir. Tamamen saf su kullanarak makinenizin ömrünü uzatacak ve daha yüksek kalitede temizlik sağlayacaksınız. Otoklav yöntemiyle temizlenmesi gereken eşyalar, direkt olarak insan sağlığı için sorun oluşturabilecek hassas noktalar olduğu için temizliğe son derece dikkat edilmelidir.

Otoklavlar ne kadar dikkatli bir şekilde kullanılırsa kullanılsın zaman içerisinde içinde kir biriktirebilmektedir. Zaman zaman yapılacak olan temizlik esnasında da saf su kullanmak oldukça yarar sağlayacaktır. Sadece otoklav temizliği değil, gündelik yaşamada da yaptığımız temizlik için en uygun malzeme saf sudur. Saf suyun içeriğinde herhangi bir element ya da yabancı madde bulunmamasından dolayı iz bırakmaz ve yüksek çözme gücüne sahip olması, sizlerin kolaylıkla kirlerle başa çıkmasını sağlar.

Diğer alanlarda olduğu gibi otoklav suyu konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Tamamen saflaştırılmış sularımız sayesinde makinenizi koruyacak, eşyalarınızı daha verimli bir şekilde dezenfekte edeceksiniz. İhtiyacınız olan suyu sizlerin kapısına getirdiğimiz gibi özel aracınızla bizlere gelip kendiniz de temin edebilirsiniz.

İçeriğinde sadece oksijen ve hidrojen elementlerini barındıran, şebeke suyu gibi farklı kimyasallar, ağır metaller içermeyen sulara saf su denilir. Saf su nerede satılır sorunu düşünüyor olabilirsiniz. Ya da saf su nerelerde kullanılır?

Saf su temin etmek için internet üzerinden bize ulaşabileceğiniz gibi adresimize de gelerek saf su alabilirsiniz. Sipariş vermeniz halinde, kapınıza gelecek nakil araçlarımızla istediğiniz miktarda saf suyu temin etmekteyiz.

Saf su satın alama ihtiyacınız doğduğu zaman öncelikle kaliteli bir saf su satın almanız gerekmektedir. Saf su, kullanım alanı itibariyle hassas cihazlarda kullanıldığı gibi insan sağlığı ile doğrudan ilişkili noktalarda da kullanılmaktadır. Bunun için tecrübeli bir firma ile çalışmak sizler için önem arz etmektedir. Saf suyun kalite değeri saflık oranı ve doldurulma şekli ile alakalıdır. İçeriğinde hiçbir koruyucu bulundurmaması sebebiyle saf sular kolay bozulabilir. Bozulma doldurma işleminden itibaren başlamaktadır. Hava ile temas, el ile temas, yanlış paketleme gibi durumlarda suyun ömrü kısalacaktır. Tabi ki satın aldığınız suyun size maliyeti de önemlidir. Kaliteli ve koruması iyi olan saf suyu uygun fiyatlarla bizde bulabilirsiniz.

Saf sular geniş alanda kullanıma sahiptir. Özellikle hastanelere hijyen konusunda sıkça tercih edildiği gibi sıvı üretimi yapan firmalar, saf su ile çalışan çeşitli işletmelerde de kullanılmaktadır. Ev temizliğinde ise şebeke suyuna oranla daha temiz olması sebebiyle tercih edilmektedir. Kullanacağınız alana öre oluşan ihtiyacınızı karşılayacak ürünlerimiz bidondanmış bir şekilde mevcuttur.

Artık saf su nerede satılır sorusunun cevabını biliyorsunuz. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuz gibi en hızlı bir şekilde sizlere saf suyu ulaştırıyoruz. İstekleriniz karşılayacak araç filomuzla sizlere sınırsınız bir hizmet veriyoruz.

İşlem görmemiş tüm sularda, çözülmüş mineral tuzları bulunur. Bu tuzlar su içerisinde, pozitif yüklü katyonlara ve negatif yüklü anyonlara ayrılırlar. Deiyonizasyon Sistemi sayesinde bu iyonların miktarı çok düşük seviyelere indirilerek saflaştırma işlemi yapılır. Bu işlemler sonrası ortaya çıkan saf suya deiyonize su denilir.

Saf sular sağlık ve sanayi sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Kullanılacak olan su daima tamamen saf olmalıdır. Saf olmayan su kullanımları sonucunda, kullanılan makineler, aküler zarar gördüğü gibi insan sağlığı için ciddi riskler de taşımaktadır. Deiyonize su doğal ve saf yapısı sayesinde, sizleri sorun çıkaracak etmenlerden uzak tutmaktadır. İletken olmayan yapısı sayesinde birçok sanayi araçlarında kullanmak mümkündür.

Saf suyun canlılar tarafından tüketilmesi tamamen sakıncalı bir durumdur. Saf su vücuda girdiği zaman hücreleri suyun içerisindeki minerali buluncaya kadar emer ve patlar. Bu açıdan bakıldığında tüketilmemesi konusunda özellikle dikkat edilmelidir. Bunun dışında her türlü temizlik işlerinde ve sanayi sektöründe kullanımı uygundur.

Deiyonize edilmiş suyun belirli saflık yüzdeleri vardır. Saf su ihtiyacınız durumunda yüksek derece saflığa sahip su kullanmanız gerekmektedir. Bunun için kullandığınız suyun tamamen saflaştırılmış olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir; aksi halde kullandığınız su şebeke suyundan pek de farklı olmayacaktır. Kullanıma alanına göre çeşitli problemler meydana getirecek ve sağlık açısından bir risk anlamına gelecektir. Yüksek saflık oranına sahip saf sular kaliteli bidonlara özel yöntemlerle doldurulup servise hazır hale getirilir.

Şebeke suyunun içerisinde bulunan tuz ve mineraller bulunmaktadır. Bunun yanında çeşitli kimyasallar ve ağır metaller de içeren şebeke suyunun, deiyonize edilmesi sonucu saf su elde edilir. Deiyonize işlemi bir çeşit saflaştırma işlemidir. Suyun içerisinde bulunan her türlü madde ayrıştırılarak sadece oksijen ve hidrojenden meydana gelen saf su kalır. Bu suyun farklı kullanım alanlarının olması akıllara “deiyonize su nerede satılır?” sorusunun gelmesine neden olmuştur.

Saf suların özellikle sanayi sektöründe teknolojinin gelişmesi ile son derece önem kazanmıştır. Sanayi sektöründe farklı amaçlar için çalışan makinelerde, akülerin içerisinde sıkça kullanılmaktadır. Saf su doğada bulunmaz, saf suya en yakın olan su ise yağmur suyudur. Yağmur sularına tam olarak saf su denilemez. Özel işlemlerle elde edilen saf suyu bizlere ulaşarak temin edebilirsiniz.

Saf suları 1 litrelik, 30 litrelik, 60 litrelik bidonlara doldurduğumuz gibi büyük siparişler için araç filomuzla da hizmet vermekteyiz. Deiyonize su nereden alınır diye düşünmenize gerek yok. Taleplerinizi karşılayabilecek alt yapıya sahibiz. İsterseniz kendinizde bize gelerek istediğiniz miktarda saf suyu bidonlarla alabilirsiniz. Bidonlarımız tamamen korumalı ve sağlam bir şekilde kapatılmıştır. En uygun doldurma yöntemleriyle doldurularak saflığının kaybedilmemesi sağlanmıştır. Saf suyun saklanma ömrü, saklama koşulları ve bulundukları bidonlara bağlıdır. Bu sebeple nasıl saklandığı ve nasıl doldurulduğu önemlidir. Yüksek miktarda alınan sularda bu şekilde bozulma süresi uzatılmaktadır.

İçerisinde mineral bulundurmayan, virüs ve bakteriler gibi mikroorganizmalardan uzak suya saf su denilir. Bu sular sanayi sektöründe yoğunlukla kullanılmaktadır. Sanayi sektörü denilince saf su Ankara için hayati önem taşıyan bir noktadır.

Saf suyun ph değeri tam olarak 7’dir. Ph değeri 7’nin altındaki sular asidik özellik gösterirken ph değerinin 7 üstü olması ise alkalik anlamına gelir. Saf olmayan sular içerisindeki farklı mineraller nedeniyle kullanıma uygun olmadığı noktalar bulunmaktadır. Saf olmayan sular çeşitli işlemlere sokularak saflaştırılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Sanayi alanında bazı makinelerin kullanımda saf su şarttır. Bazı sitemler de içerisinde bulundurdukları saf su ile çalışmaktadır; hatta motorlu taşıtların akülerinde bile saf su bulmak mümkündür. Saf su kullanımı gereken makinelerde ve akülerde saf su kullanılmadığı taktirde kullanım ömrü kısalacağı gibi makine de zarar görür ve verimli çalışamaz hale gelir. Bu da sizleri memnun etmeyecek bir durum olduğu gibi maddi açıdan da kayıp anlamına gelir. Özellikle saf su ile çalışan makineler göz önüne alınırsa, genel olarak bu makineler yüksek maliyetli olmaktadır. Saf su hayatımızda bu kadar yer edinmiş olması, saf suya duyduğumuz ihtiyacın artmasına sebep olmuştur. İstediğiniz miktarda saf suyu temin edebilmek için bize başvurabilirsiniz.

Saf Su Satış Şekillerimiz

Farklı işletmeler farklı miktarlarda saf su ihtiyacı vardır. İşletmenin kapasitesine göre bir siparişte bulunmak maddi açıdan yara sağlayacağı gibi suyun saflığını kaybetme olasılığını da düşük tutmaktadır. Güzellik salonlarında sıkça karşımıza çıkan epilasyon ürünlerinde küçük bir şişe su yeterli olurken daha büyük makinelerle çalışan işletmelerde su ihtiyacı depolardan karşılanmaktadır. Bu depoların doldurulması ve montaj işlemi gerekmektedir. Bunun için 1000 litreye vara depolar ve su taşıma tankerleri kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz 1 litre, 30 litre, 60 litre ve 1 ton olarak satılmaktadır. Saf su Ankara sanayisinde önemli bir yer tutması sebebiyle talep doğrultusunda tankerle de servis yapılabilmektedir. İstersen ürettiğimiz saf suları kendi otomobil veya kamyonetlerinizle de gelip temin edebilirsiniz.

Ürünlerimizi nasıl temine derseniz edin, eline geçecek ürün tamamen saf olacaktır. İçerisinde hiçbir madde barındırmayacaktır. Bu sayede gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Nakil işlemleri esnasında da su saflığını kaybetmeden elinize ulaşacaktır. Yılların bize verdiği tecrübe ve işimize gösterdiğimiz titizlik sayesinde saf su Ankara denildiği zaman akla gelen ve sürekli hizmet veren öncü firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.