İletişim Formu

Dünya üzerindeki enerji rezervlerinin azalması, çevresel kaygılar ve endüstriyel rekabet en verimli yakıtı kullanma ihtiyacını arttırıyor. Bu anlamda otomotiv sanayi, doğaya zarar vermeyecek sistemler üzerinde çalışırken aynı zamanda teknolojinin gereklerini de yerine getirerek performans ve maliyet açısından en uygun çözümü bulma yolunda yoğun bir uğraş veriyor. Bu süreçte Euro 1, 2 ve 3 normlarında motorlarını iyileştiren, yanma süreçlerini mükemmelleştiren ve elektronik kontrol ünitelerini arttıran taşıt üreticileri, istenmeyen atıkları azaltmak ve Eylül 2006’da yürürlüğe giren Euro 4’e uymak için egzoz gazını yeniden işlemek ya da filtrelemek zorunluluğu ile karşılaştılar. Bu nedenle ağır taşıt üreticileri, Euro 4 normlarının yakalanması için SCR (Katalitik metot ile indirgeme) yöntemini araçlarında kullanmaya başladılar. Ekim 2008 sonrasında Euro 5’in gerekliliklerinin daha da ağır olması ve akabinde 2012 yılında EURO 6’ nın takip edecek olması işin önemini bir kat daha artırmaktadır.

AdBlue® taşıtınızın SCR sisteminin işlevini yerine doğru getirmesini güvence altına almak için DIN V 70070 standardı ve TS-ISO-22241-1 teknik şartnamesine uymalıdır. AdBlue® ISO ve CEFIC yönetmelikleri ile uyumludur. SCR sisteminin işlevini en iyi şekilde görmesi için kullanılan ürünün standartlara uyumlu olması çok önemlidir. 

Piyasada DEF, Üre Çözeltisi, AdBlue®, AUS 32 isimleriyle satılan ürünlerin hepsinin ortak özelliği Yüksek Kalitede %32,5’ luk ürenin demineralize suda çözünmüş halidir. SmyrnaBlue firmamızın özel kendi ismiyle piyasaya sürmüş olduğu üre çözeltisidir.

Bizi seçmek için birçok nedeniniz var

Neden Vital Adblue ?

Vital Adblue

Uzman ve eğitimli mühendislerden oluşan bir kadroya sahibiz. Tasarım aşamasından son ürünlere kadar ki tüm süreçlerde çözüm ortaklıkları sunulmuştur. 2010 ile 2013 yılları arasında AdBlue® tesis kurulması ve AdBlue® satışı üzerine faaliyet göstermiştir.

AdBlue® Nedir?

AdBlue®, dizel yakıtlı ağır hizmet taşıtlarının oluşturduğu NOx emisyonunu kimyasal olarak azaltmakta kullanılan, toksik olmayan, su berraklığında, ürenin deiyonize su içerisinde %32,5 oranındaki çözeltisidir.

AdBlue Fason Üretim

Sektörün önde gelen markalarına, dünya standartlarında üretim yapıyoruz. Siz de VITAL ADBLUE kalitesi ile markanızla üretim yaptırabilirsiniz.