İletişim Formu

Dizel Üre ve Kamyon Endüstrisi

Her boyuttaki dizel motorlu kamyonlar, bu makinelerin karbon ayak izini azaltmak için başka bir endişe kaynağıdır. Bu durumla birlikte motor optimizasyonu da bir diğer önemli konu.

AUS 32, kamyonların çok daha optimize olmasına yardımcı olur

Bir keşfe tanık olduğunuzda, onun diğeriyle sonuçlandığını veya onunla ilgili olanı zorunlu kıldığını görürsünüz. İnovasyonun özü, kamyon taşımacılığı endüstrisini dışlamadı. Birçok kamyon, çalışma mekanizmalarında daha karmaşık hale geliyor ve daha uygun bir vizyon izliyor.

Dizel motorlar hala bize hizmet edecek olsa da, belirli artıları ve eksileri var. Birden fazla seviyede motor gücü ve uygun maliyetli enerji tüketimi, temel avantajlardır. AUS 32 olarak bilinen bir sıvı ile çevreye ve gemiye zarar gelmesi önlenebilir.

Vital Adblue (AUS 32)

Diesel DEF liquid 32 veya AdBlue gibi farklı isimlerle de anılan Vital Adblue (Aus 32), %32,5 saflıkta sentetik ürenin sulu bir çözeltisidir. Katalitik konvertör teknolojisinin ortaya çıkışı ve daha fazla iyileştirme, egzoz emisyonlarını kontrol etmek ve en aza indirmek için çeşitli teknikler getirdi. Motorin sektörü bunlardan ikisini üst düzeyde istihdam etmektedir; Dizel Partikül Filtresi (DPF) ve Seçici Katalizör İndirgeme (SCR).

İki teknolojiden ikincisi bizi daha çok ilgilendiriyor; çünkü dizel motor dumanındaki zehirli gazların azaltılmasında önemli bir role sahiptir. Bu arada Azure, sürekli değişen motor imalat endüstrisi ve mühendisliğine ayak uydurmak için mümkün olan en iyi ve en son bilimsel keşiflerle bu amaca katkıda bulunmaya kararlıdır. Vital Adblue (Aus 32), motorun veya diğer sistemlerin düşük kaliteli DEF tarafından üretilen parçacık birikimi nedeniyle aşınmasını önlemek için en iyi üre ve arıtılmış su çözümünü sağladı.

İşin en önemli parçası olarak kaliteyi asla hafife almayın. Ürünlerimizi daha tüketici dostu bir bütçeyle sunmak için elimizden geleni yapmamıza rağmen, kaliteli bir ürün kullanmak hem sermayenizi hem de zamanınızdan değerli kaynakları korur.

Her gün, öfkeli yolda dört nala koşan bir duman yığını değil, aracınızın tekerlekler üzerinde olmasını sağlıyoruz.