İletişim Formu

Vital Chemistry Group, endüstriyel kimya hammaddeleri ve ekipman tedarikçisidir. Vital Adblue ise Vital Chemistry ailesinin , üretimini yaptığı otomobil kimyasalları ürünlerinin başında gelen en önemli markalarından biridir. Amacımız , kuruluşumuzun en başından beri dünyanın kirlenmesini en minimuma düşürecek hizmet ve ürünleri geliştirmektir.

Firmamiz üreticilerle doğrudan temasa göre, düşük fiyatları, istenen satış hacmini, mükemmel kaliteyi gereken zamanda ve en iyi koşullarda sunabilmektedir.

Temellerini Asya kitasinda atmış olan şirketimiz bugün sadece Asya da değil Afrika ve Avrupa’da intermodal yük taşımacılığını da içeren gelişmiş teslimat lojistiği, Vital Chemistry Group müşterilerin ihtiyaç duyduğu hammaddeleri kısa sürede ve mümkün olan en iyi maliyetle tedarik etmesini sağlamaktadır . Bizimle çalışmak faydalı ve uygundur.

Toplam tedarikteki ana pozisyonlar, kimyasal reaktifler (toplayıcılar, köpürtücüler, pH düzenleyiciler, yatıştırıcılar, vb.), formik asit, kostik soda, potasyum hidroksit, sodyum hidrosülfür ve sodyum sülfür, çeşitli alkol türleri, boyalar için hammaddeler ve vernik endüstrisi (solventler, MIBC) ve deri endüstrisi için hammaddeler. Üre ve gübre üretiminde kullanılan bütün hammaddeler uzman olduğumuz ürünlerdir.